Koltuk İmalatı bilgı şıparış teklıf al 05434354971

Koltuk imalatı hizmetimizle, hayalinizdeki koltuğu sizin için hazırlayalım. Zevkinize göre istediğiniz model ve renk seçenekleriyle koltuk imalatı yapalım, size keyfini sürmek düşsün. Koltuk imalatı senelerdir yüzlerce müşterimize verdiğimiz bir hizmettir. Kalite ve farklılığı aynı anda arıyorsanız koltuk imalatı hizmetimizden yararlanın. Yüzlerce döşemelik kumaş modelleri arasından istediğiniz modeli seçerek hayalinizdeki koltuğu oluşturun.

koltuk döşeme

Size ve Mekanlara özel koltuklar her çeşit ve modelde tasarımlarımızdan yola çıkarak talep edeceğiniz şekilde hazırlanmaktadır. iskelet yapısından içine döşenen süngeri, cilasından kumaş döşemesine kadar ne arzu ederseniz siparişiniz size özel hazırlanmaktadır.

koltuk döşeme

Sema koltuk döşeme bünyesinde çalışan işinin gerçek ustaları ile kalifiyeli personeli koltuk konusunda iskelet ağaç marangoz ustası cila lake varak ustası, kumaş deri döşeme birimi ustaları ile harika bir ekip çalışmasının eseri koltuk imalatını 35 senedir istanbul da hizmet vermektedir.

koltuk döşeme

Sema Koltuk İmalatı ve Döşeme Türkiye genelinde hizmet veren seçkin oteller, hastaneler, kamu kurum ve kuruluşları, kurumsal firmalar, özel televizyon kanalları, film tv programı cast ajansları gibi bir çok sektörün ihtiyacı olan özel tasarım koltuk imalatını yıllardır yapmaktadır.

koltuk döşeme koltuk döşeme koltuk döşeme