WHATSAPP BİLGİ ŞİPARİŞ:  0538 300 81 59  OSMAN  05434354971 DURSUN

TURKİYENIN HER İL VEYA İLCESINE KARGOYLA GONDERIYORUZ   

MARKIZ  KOLTUK  KLASIK VEYA MODErn  IMALATINI  İSTEDIGINIZ  RENK  VE OLCUDE URETIM YAPIYORUZ

ÖZEL ÖLCU ÖZEL MODEL MARKİZ KOLTUK SİPARİŞİ YAPILIR 

markiz koltuk markiz koltuk markiz koltuk markiz koltukmarkiz koltuk markiz koltukmarkiz koltuk markiz koltuk markiz koltuk markiz koltuk markiz koltukmarkiz koltuk markiz koltukmarkiz koltuk markiz koltuk markiz koltukmarkiz koltuk markiz koltukmarkiz koltuk markiz koltukmarkiz koltuk markiz koltuk markiz koltukmarkiz koltukmarkiz koltuk markiz koltuk markiz koltukmarkiz koltuk markiz koltukmarkiz koltukmarkiz koltuk markiz koltukmarkiz koltuk markizmarkiz koltukklasik markiz markizmarkizmarkiz koltuk markiz koltuk markiz koltukklasik markiz koltuk markiz koltuk markiz koltuk klasik markiz modelleri oymalı markizoymalı markizklasik markiz oymalı markizmarkiz koltuk markiz markizmarkiz koltuk markiz markizmarkiz koltuk markiz markiz koltuk fiyatları markiz koltuk markiz markiz koltuk markiz markiz koltuk markiz koltuk markiz koltuk markiz koltuk sandıklı markiz markiz koltuk markiz koltuk markzi altın varak markiz markiz markiz markiz markiz klasik markiz koltuk markiz klasik markiz koltuk klasik markiz markiz modelleri markiz koltuk altın varak markiz klasik markiz markiz markiz markiz

Markiz koltukların en belirgin özelliği tek kişilik koltuklara göre geniş, 2 kişilik koltuklara göre ise dar olmalarıdır. Ama zamanla değişen dekorasyon trendleri sonucunda görüntü ve modelleri oldukça değişmiştir. Modern dekorasyon anlayışına göre markiz koltukların bazı modellerinde yan taraflarında kollar varken bazıları bank formundadır. Bank formunda olanlar genellikle 2 kişiliktir ve puf olarak da bilinirler.
 
Markiz koltuk alçak, oldukça geniş koltuk anlamına gelir. Markiz koltuklarda arkaya yaslanmanızı sağlayacak bir sırt kısmı yoktur. İskelet yapısı genellikle masif gürgen ve benzeri ahşap malzemeden üretilir. Oturak olarak kullanılan kısım kumaş ya da deri kaplı olabilir. Taşınmasını kolaylaştırmak amacı ile nakliyesi sırasında ayakları demonte edilerek gönderilebilir.
 
Bank formundaki markiz koltuklar yemek masalarının uzun kenarlarında 2 kişilik oturma yeri olarak kullanılabilir. Yatak odasında yatağın ayak ucunda da bu koltuklardan görmek mümkün.
 
Klasik markiz koltuklar ise tek başına salon ya da oturma odasının köşesinde yer alır. Klasik markiz koltukların başka bir kullanım alanı ise yatak odalarıdır. Şifonyerin ya da makyaj masasının önünde oldukça şık durur.
 
Çok amaçlı olarak kullanılabilen markiz koltuklar hem modern hem de klasik çizgilerde dekore edilmiş evler için düşünülebilir.Markiz koltuk ister klasik ister modern olarak üretilebilir.Markiz koltuk istenilen ölçülerde yapılabilir.markiz koltuk istenirse sandıklı olabilir.
whatsapp.png