SAMANDIRA KOLTUK DÖŞEME ,SAMANDIRA 

KOLTUK YUZ DEYİŞİMİ ,SAMANDIRA KOLTUK

KABLAMA ,SAMANDIRA KOLTUK TAMIRI HİZMETLERI

WATSABDAN BILGI VE TEKLIF AL  05434354971

 

samandıra koltuk döşeme fiyatları,samndıra koltuk yüz değişimi fiyatları

Eskiyen ve deforme olan koltuklarınızı Samandıra koltuk döşeme hizmetimizle yenileyelim. Samandıra koltuk döşeme koltuklarınızı modern ve şık bir hale getirir. Koltuk döşeme yıpranmış veya görünümü değiştirmek istediğiniz koltukları yüzlerce çeşit döşemelik kumaşımız arasından seçtiğiniz kumaş ile kaplanması işlemidir. Eski koltukları sağlam olan fakat görünümünden sıkılan, değiştirmek isteyen kişilerin tercih ettiği bir işlemdir. Sema koltuk döşeme ile koltuklarınızı son modaya uyumlu hale getirebilirsiniz.

samndıra sandalye döşeme .sandalye yüz değişimi ,sandalye kaplama tamiri

 

samndıra koltuk döşemelik kumaşlarısamndıra koltuk yüz değişimi kumaşlarısamndıra koltuk kaplama kumaşları

 

samndıra koltuk döşeme atölyesi ,samandıra koltuk yüz değişimi tamir atölyesisamandıra koltuk döşeme atölyesi ,samandıra koltuk kaplama tamir atölyesisamndıra chester koltuk döşeme atölyesi ,samndıra koltuk tamiri

 

 

samandıra koltuk döşeme

Koltuk Döşeme: Koltuklarınız mı eskidi, kumaşlar mı deforme oldu? Üzülmeyin. Sema Koltuk  eski koltuklarınızı restore ederek ilk günkü gibi pırıl pırıl ve canlı hale getiriyor. Yüzlerce kumaş seçeneklerimiz arasından beğenmiş olduğunuz herhangi bir kumaşla istemiş olduğunuz şekillerde koltuklarınız döşenmekte ve ücretsiz servislerimizle evlerinize teslim edilmektedir. Koltuk döşeme sadece kumaş kaplanması değildir. Koltuklarınız A'dan Z'ye geniş kapsamlı bakıma alınır ve varsa iskeletinde oynayan bozulan yerler sağlamlaştırılır. Lastik kolonları değiştirilir. Süngerleri takviye yapılır  kabarıklaştırılır. Bütün bu işlemlerden sonra en son koltuğunuz beğendiğiniz kumaşla döşenir ve kalite kontrolden geçtikten sonra sizlere teslim edilir.

whatsapp.png