Koltuk Döşeme Yaptırmak

 

Evdeki yada iş yerinizdeki vazgeçilmez güzellikte size göre zamanında büyük bir heyecan ile aldığınız koltuklarınız yıllar geçerken deforme sonucu göze kötü görünr bir hal alır. ya kumaşı yırtılır yada çıkmayan inatçı lekeler ile koltuklarınız artık değişik bir görünüm alır, onların rahatlığını göz önünde bulundurarak en akla gelir en iyi düşünce olan kumaş yenilemek olacaktır. evet yenisi almaya kalksanız kim bilir günümüz ekonomik şartlarında çok zor olacaktır. imalatçıya göre bir koltuğun maliyeti ayrı bir fiyat vitrine koyması ve müşteriye satışı ile gelen vergi ödemeleri derken evinize gelmesi bütçe olarak sizi zorlayacak. eski koltuklarınızın iskeleti yapısı en önemli detaydır. döşemeciniz size koltukların durumunu gördükten sonra sizinle hem fikir olacak sonucu elbette söyleyecektir. 

Büyütmek İçin Tıklayın

chester koltuklar bilindiği üzere ikili üçlü ve berjer koltuklar bazasız kütle halinde imal edilen sabit kasası olan koltuk modelleridir.her ne kadar detaylı döşemesi olsada kasa yapısı çok zor deforme olan koltuk modelleridir. ilk imalatında kullanılan ağaç ve tutturması sağlam olmuş ise size uzun yıllar hizmet verecektir. 

şimdi gelelim yapılmasına;
koltuk döşeme konusunda atölyede usta size koltuğun ağaç yapısının sağlamlığını söyledi, sonraki evre koltuğumuzun iç süngerlerinin sağlamılığının neticesini söylemesi, eğer simetrisini kaybetmemiş sünger yapısına sahip ise sadece seçeceğimiz kumaş ve döşenmesi kalıyor geriye. öyle bir kumaş seçmeliyiz ki hem havalı görünsün hemde günlük hayatta elimizden kaçacak kazalar ile kirlendiğinde lekesini çıkartabileceğimiz bir kumaş seçmeliyiz. bu konuda siz kullanışı bakımından sağlamlık leke tutmayan bir model istiyorum dediğinizde döşemeciniz size renk seçenekleri ile elindeki en iyi tam sizin isteyebileceğiniz modelleri sunacaktır. seçimiz sonrası artık sizi şahane bir koltuk bekliyor olacak. marifetli ellerden evinize ilk aldığınız günkü gibi harika koltuk sahibi olacaksınız. sema koltuk döşeme 35 yıllık emek ustalık neticesinde sizin istediğiniz kriterlere uygun koltukları işini severek yapmaktadır. google da ataşehirde koltuk döşemeci yadığınızda  sema koltuk döşeme sayfasından bizi bulacaksınız.

whatsapp.png