Ataşehir Koltuk Döşeme

Ataşehir koltuk döşeme konusunda aradığınız yer tamda işte burası, Sema Koltuk Döşeme.

35 Yıldır markalaşmış kalitesi ve güleryüzlü hizmeti ile her gittiği adresten alınan koltukları yenpeni bir görünüm kazandırarak teslim etmenin mutluluğu ile gücüne güç katan döşeme merkezi sema koltuk döşeme.
Sahibi Dursun Çoban beyfendi gençliğinden günümüze yaptığı işleri bizlerle paylaştı; özetle bir ustanın hikayesidir aslında ömrünün yettiğince güzel eserler oluşturmak. 

40 yılına yaklaşan bir emektir koltuklar ile ilgilenmek. evlerin iş yerlerinin oteller kamu daireleri hastaneler ve benzeri mekanları süsleyen birbirinden değerli yapısı ile koltuklar geçmişinden kullanımına herkesin hatıralarında bir fotoğraf karesinde bile izini bırakırlar. ailemizin büyüklerinin aldığı koltuklarda çocukluğumuz geçer biz büyürüz bizim çocuklarımızda o koltuklarda büyürler büyüklerini ziyarete gittiklerinde. sema koltuk döşeme ailemizin bu değerli eserlerini ölümsüzleştirmek adına yıpranmış olan kumaş yüzlerini isterseniz kendi kumaşına yada ona yakın kumaş modellerinde sizler için tarihi zamanı geriye çeviriyor. 

sema koltuk döşeme ataşehir koltuk tamiri aramalarında sizin için hizmet vermektedir. tereddüt etmeden uzman kadromuzun yapacağı yenilemelerde sizlere hızlı kaliteli işçiliğin eseri olan koltuklarını teslim ediyoruz. Ataşehir koltuk döşeme atölyelerimizde el aletlerimizden kullandığımız sarf malzelere kadar günümüz kalitesinde üretim için ne gerekiyor ise yerine getiriyoruz.

ataşehir koltuk döşeme merkezimiz küçükbakkalköy de hem imalat hemde koltuk döşeme hizmeti için hizmet vermekteyiz. 

suadiye koltuk döşeme merkezimiz olan show room da sizlere teşhir edeceğimiz ürünlerimizi görebilirsiniz. yerinde gelip göreceğiniz ürünlerimizden sizlere tarzınız olacak yeni mobilyalarıda sunuyoruz. günümüz de mobilya modası artık eskitme model olan eskilerden esinlenerek günümüze modifiye edilmiş yepyeni koltuk modelleri olarak karşımıza çıkmaktadır. sizlere en popüler olan chester koltuk modellerimizden tavsiye ederiz. 

chester koltuk modelleri bilindiği üzere üç kişilik iki kişilik ve tekli berjer olmak üzere grup takımlar halinde oluşuturulmaktadır. yaşam alanlarınız için seçeceğiniz chester koltuk modellerinden evinizin oda ölçülerine uygun bir şekilde size özel tasarım sunuyoruz.

whatsapp.png