KOLTUK KUMAŞ MODELLERİ

O kadar seçenek vardır ki kumaş modellerinde, hizmet sektöründe seçeneğin limiti yoktur aslında. koltuklar ilk yapıldığı zamanda ışıl ışıl harika bir görünüm ve o Atölye kokusundan evimize geldiği anda muntazam simetrisi üzerine oturduğunda insana verdiği rahatlık hissi tarif edilemez bir duygudur. evden işe geldiğiniz de sizi dinlemek üzere karşılayacak iyi bir koltuk televizyon keyfi yapabileceğiniz vücudunuza göre şekil almış yapısı birde iklim şartlarına göre teniniz ile temas ettiğinde sizi rahatsız etmeyecek bir kumaşa sahip olması tartışılmaz.

Döşemelik Kumaşlar

 

Genelde koltuk alırken hep görürüz eller ile şöyle koltuğun üzeri bir kontrol edilir oturmada önce, ellere verdiği his koltuk kumaşının alıcısına verdiği doku kalitesini sonuçlandırır. koltuk kumaş modelleri konusunda Sema Koltuk Döşeme Müşteri Tercihine göre Düz Dokulu Kumaşlar, klasik desenli kumaşlar, nakışlı kumaşlar, modern kumaş seçenekleri kategorisi altında binlerce çeşit kumaş türünü müşterilerine sunmaktadır.

Kadife Kumaş konusunda Türkiye nin ilk kadife markası Epengle nin harika koltuk kumaşları ile kadifenin koltuğa verdiği zerafet çok ayrı bir hava katmaktadır.

Sema koltuk döşeme olarak biz öncelikle kaliteli kumaşlar ile koltuk iskeletine hızlı montaj sağlam bir görünüm ve montaj esnasında gerginlik testlerini sürekli yaparak kumaşta herhangi bir defarmasyon olmamasına özen gösteririz. koltuk döşeme ekibimizin ustaları da bu konuda kumaşlar çok iyi tanıdıkları için zamanla firmaların sunduğu kumaşları aralardan seçerek en iyilerini müşterilerimize sunmamız için bize bildirirler. 

kumaşlar kaplanmadan önce müşteri huzuruna sunulurken müşteri ile beraberce seçim yapılması daha uygun olmaktadır. müşterimizin bizim tercihlerimize de kulak asması uzun vadede kullanacağı koltukları için çok doğru bir karar olmaktadır. tanıdığınız bildiğiniz bir ürünü kullanıcaya tanıtmak çok kolaydir. kullanıcı bu ürünü kullanan dan dinleyerek hayal edebilir ve kumaş tercihi konusunda kafasında soru işaretleri kalmaz. 

Sema Koltuk Döşeme Müşterileri için herzaman mobilya koltuk döşeme konusunda danışmanlık yapmaktan gurur duymaktadır. 

whatsapp.png