BOSTANCI KOLTUK DÖŞEME ,ÜÇRESİZ DANİŞMA HATTI SORUN SORUNLARINIZI

KIRK KOLTUK ,ÇÖKMÜŞ KOLTUK ,KUMAŞİ YIPRANMIŞ KOLTUK ,SÜNGERİ ÇÖKMÜŞ

GİBİ SORUNLARINIZA ÇÖZÜM ÜRETİYORUZ WATSABDAN  TEKLIF ALABILIRSINIZ 

KOLTUKLARINIZIN FOTOGRAFINI  BU NUMARAYA GONDERIN 05434354971

eskıkoltuk kanepe sandalye kılasıkkoltuktakımı kosekoltuktakımı kumasını döşemesını cılasını tamıratını yapıyoruz evınızden alıp evınıze getırıyoruz  servısımız vardır

KOLTUKLARINIZIN KIRIK CIKIK COKMUS DEFORMA OLMUŞ KIRLENMIŞ    

KOLTUKLARINIZIN SURUNLRINI TAMİRİNİ TADİLATINI DÖŞEMESİNİ YAPIYORUZ

Bostançı  bölges ine çalışan Koltuk Döşemeci Firma ya da Koltuk Döşeme Atölyesi arayanlar? Doğru adrestesiniz. Koltuk-Mobilya Döşemeciliği sektöründe yaşanılan 25 yıl, tasarlanan yüzlerce yeni ve özgün model, arkamızda bıraktığımız(aslında bugüne onlarla geldik, asla arkamızda bırakmadık) binlerce memnun müşterimiz ile, çalışma alanımıza artık Bostançı Bölgesini de katıyoruz!.. Eski mobilyalarınıza Tamirat-Tadilat mı gerekiyor? Eski mobilyalarınızı yepyeni, bambaşka ürünlere mi dönüştürmek istiyorsunuz? Başka hiçbir yerde olmayan, dünyada eşi benzeri bulunmayan mobilyalara mı sahip olmak istiyorsunuz? Bizimle iletişime geçin! İster Sosyal Medya'dan, ister WhatsApp'tan bize ulaşın; ürünlerinizin fotoğrafını gönderin, neler yapabileceğimizi öğrenin... Burada, Bostançı Koltuk Döşeme Atölyesi olarak, tecrübeli elemanlarımızla Bostançı Bölgesi'nin her noktasında her türlü koltuk çeşidini en iyi şekilde ve tam vaktinde yerine getirmek için çalışmalar sürdüren, uygun maliyetli işçilik fiyatları sunmakla beraber, müşterilerinin gönül rahatlığını ön planda tutan, kaliteli işçilik çıkarmayı ve dürüst ticaret anlayışını prensip edinmiş bir firma olarak; sizlerden aldığımız geri dönüşler & destek doğrultusunda Bostançı Koltuk Döşeme ve Kumaşçı firmaları arasında en iyisi olduğumuzu iddia etmekteyiz. Koltuk Döşeme, Kaplama, Yenileme, Tamir ustalarımız sahip oldukları bilgi & birikimi, siz değerli müşterilerimiz ile paylaşmanın heyecanını duymaktadır. Kurulduğu günden itibaren gerek koltuk döşeme, gerek tamirat, gerek yüz değiştirme, gerekse de koltuğunuzu komple yeni modele dönüştürme desteği hususunda dilerseniz komple malzemeli hizmetle birlikte veya sadece kumaş yenileme işlemi, dilerseniz de sadece kumaş satma işlemi yapan uzman kadroya sahip olan firmamızın birçok avantajlarından sizler de yararlanabilir, bizimle çalışmanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

Firmamız Bostancı Koltuk Döşeme; daima kaliteyi, birinci sınıf malzeme kullanımını, özenli çalışmayı, müşteriye karşı koşulsuz şartsız dürüstlüğü, söz verilen tarihe riayet etmeyi ve yaptığı işi, yaptığı kalitede yapılabilecek en uygun fiyata yapmayı taahhüt eder.

Bostançı Koltuk Döşeme; dürüstlüğü iftihar vesilesi sayar, gerçek dürüstlüğü süreklilikte arar, kaliteyi her daim en üst seviyede tutar, güler bir yüzün de hayatta her daim olması gerektiğine inanır.

Koltuk Döşeme sektöründe 25 dolu dolu seneyi geride bırakmış olan Bostançı Koltuk Döşeme; sizlerden aldığı pozitif geri dönüşlere her daim her şeyden çok değer vermiş, bu pozitif düşüncelerin sürekliliği için hiç durmaksızın çalışmayı da ilke bilmiştir. Hiç değişmeden hep en üst seviyede olan kalite anlayışıyla sizlere geçmişte hizmet verdiği gibi bugün ve gelecekte de faaliyet vermeye devam edecektir..

BOSTANCIDA ÖZEL ÖLÇÜ KOLTUK KANEPE

SANDALYE SİPARİŞİ YAPILIR 0543435471

BEGENDİGİNİZ  KOLTUK  ,KANEPE , SANDALYE ,YATAKLI,KANEPE,  KILASIK,KOLTUK, TAKIMI, ÖZEL ,ÖLÇÜ ,KÖŞE,KOLTUK, TAKIMI, CHESTER, KOLTUK ,TAKIMI ,YATAKLI  ,KOLTUK ,TAKIMI ,ÇAY KOLTUK TAKIMI, CAFE KOLTUK,FİSKOS KOLTUK  ,ÇAY KOLTUK TAKIMI ,YATAK BAŞİ BAZA ,JOSEFİN KANEPE ,PUF, BU ÜRÜNLERİN FOTOGRAFINI GÖNDERİ SİZİN İÇİN İSTEDİGİNİZ RENKDE VE ÖLCÜDE YAPIYORUZ WATSAP SİPARİŞ HATTI 05434354971 DURSUN

 

 

Eskiyen ve deforme olan koltuklarınızı Bostancı koltuk döşeme hizmetimizle yenileyelim. Bostancı koltuk döşeme koltuklarınızı modern ve şık bir hale getirir. Koltuk döşeme yıpranmış veya görünümü değiştirmek istediğiniz koltukları yüzlerce çeşit döşemelik kumaşımız arasından seçtiğiniz kumaş ile kaplanması işlemidir. Eski koltukları sağlam olan fakat görünümünden sıkılan, değiştirmek isteyen kişilerin tercih ettiği bir işlemdir. Sema koltuk döşeme ile koltuklarınızı son modaya uyumlu hale getirebilirsiniz.

bostançı koltuk döşeme

bostançı koltuk döşemebostançı koltuk döşemebostançı koltuk döşemebostançı koltuk döşeme

Koltuk Döşeme: Koltuklarınız mı eskidi, kumaşlar mı deforme oldu? Üzülmeyin. Sema Koltuk  eski koltuklarınızı restore ederek ilk günkü gibi pırıl pırıl ve canlı hale getiriyor. Yüzlerce kumaş seçeneklerimiz arasından beğenmiş olduğunuz herhangi bir kumaşla istemiş olduğunuz şekillerde koltuklarınız döşenmekte ve ücretsiz servislerimizle evlerinize teslim edilmektedir. Koltuk döşeme sadece kumaş kaplanması değildir. Koltuklarınız A'dan Z'ye geniş kapsamlı bakıma alınır ve varsa iskeletinde oynayan bozulan yerler sağlamlaştırılır. Lastik kolonları değiştirilir. Süngerleri takviye yapılır  kabarıklaştırılır. Bütün bu işlemlerden sonra en son koltuğunuz beğendiğiniz kumaşla döşenir ve kalite kontrolden geçtikten sonra sizlere teslim edilir.

bostancı koltuk döşeme koltuk döşeme bostancı koltuk döşeme fıyatları bostancı koltuk tamır fıyatları koltuk döşeme istanbul bostancı koltuk yüz değişimi koltuk yüz değişimi bostancı koltuk kaplama bostancı bostancı koltuk kaplama fiyatları bostancı koltuk döşeme fıyatları bostancı koltuk döşeme bostancı koltuk yuz deyişimi bostancı koltuk kablama bostancı koltuk tamırı bostancı kılasık koltukdöşeme bostancı chester koltuk döşeme bostancı ofıs koltuk döşeme bostancı kose koltuk döşeme bostancı sandalye döşeme koltuk sandalye döşeme bostancı modern koltuk döşeme bostancı ımalattan koltuk bostancı yataklı kanepe döşeme bostancı sabdalye tamırı bostancı bostancı sandalye kablama otel koltuk döşeme bostancı koltuk kılıfı bostancı bostancı berjer koltuk döşeme bostancı koltuk döşeme modellerı bostancı koltuk tamır servısı bostancı koltuk döşeme hizmetlerı koltuk kanepe tamırı bostancı koltuk döşeme bostancı bostancıda koltuk döşeme fırmaları bostancıda ucuz koltuk döşeme bostancıda koltuk döşeme fıyatları bostancıda koltuk döşemelık kumaş fıyatları bostancıda kılasık koltuk takımı siparişi bostancıda özel köşe koltuk siparişi bostancıda berjer koltuk şiparişi bostancıda chester koltuk takımı siparişi bostancıda yatak başı siparişi bostancıda markız koltuk siparişi bostancıda puf siparişi bostancıda cay koltuk siparişi bostancıda ozel olçü koltuk siparişi bostancıda jozefın koltuk siparişi bostancıda koltuk döşeme yapan firmalar bostancıda koltuk yüz deyişimi yapan firmalar bostancıda koltuk kaplama yapan firmalar bostancıda koltuk tamiri yapan firmalar bostancıda koltuk imalatı yapan firmalar bostancıda koltuk üreten firmalar bostancı koltuk minder dikimi bostancı kırlet dikimi özel ölçü minder dikimi bostancı bostancı koltuk örtü dikimi bostancı perde dikimi bostancı sandalye minder dikimi