OFIS KOLTUK HAKKINDA BİLGİAL    05434354971

Ofis Koltuğu Kaplama ,Ofis Koltuğu Yüz Değişimi , Ofis Koltuğu Tamiri,

ofis koltuk tamiriofis koltuk yüz değişimiofis koltuk kaplama

Sema Koltuk Döşeme, eskiyen ve deforme olmuş ofis koltuklarınızı size yeniden kazandırıyor. Ofis koltuğu tamiri hizmetimizden yararlanan yüzlerce müşterimiz gibi yeni ofis koltuklarına ücret ödemek yerine ofis koltuğu tamiri ile yenileyin. Özellikle firmalarda ofis koltukları hızla deforme olmaktadır. Ofis koltuğu tamiri yaptırarak ofis koltuklarınızı yeniden kullanılabilir hale getirin.

ofis koltuk tamiriofis koltuğu yüz değişimi

Ofis Koltuk Döşeme

Ofis koltuklarınız artık gözünüzdeki eski görüntüsünü yitirdi mi ? Ofisinizde yenilik mi arıyorsunuz ? Yapmanız gereken tek şey Ofis Koltuk Döşeme hizmetimizden faydalanmanız. İstanbul koltuk tamir müşterilerine ofis koltuk döşeme, ofis, koltuk tamiri, ofis koltuk kaplama, ofis koltuk yüz değişimi,  ofis koltuk yenileme, ofis koltuk tamir servisi, ofis koltuk yedek parça, ofis koltuk mekanizma değişimi konuları hakkında deneyimli kadrosuyla sizlere çözümler sunmaktadır.

ofis koltuğu tamiriofis koltuğu yüz değişimiofis koltuğu yüz değişimi

Ofis koltukları tamiri ve yedek parça değişimi taleplerinize de çözüm bulmaktadır. 1. sınıf yerli ve ithal yedek parçalar ile ofis (büro) koltuklarınızı garantili olarak tamir ederiz. Ofis koltuklarında tamir işleri sadece yedek parça değişimi ise işyerinizde uygun bir ortamda tüm ofis koltuklarınızın bozuk parçaları değiştirilir. 

Ayrıca ofis koltuklarınızda kumaş ve deri değişimi yani kaplama olacak ofis koltukları için ise; başka koltuklarınız yoksa firmamız tarafından geçici koltuklar verilerek sizlerin zor durumda olması önlenir ve ofis koltuklarınız atölyelerimiz de tamir edilerek kısa sürede teslim edilir. Yedek ofis koltukları hizmetimiz ücretsizdir. 

Ofis koltukları tamiri genel olarak 2 kısımdan oluşur. Bunlar: Kumaş/Deri değişimi ya da arızalı yedek parça değişimleridir. Kumaş / deri değişimlerinde yüzlerce renk ve desen alternatiflerimiz vardır. Beğendiğiniz kumaş ve derilerle koltuklarınız birebir orjinal şekilde kalıplandırılır ve kaplanır. Kumaş / deri değişiminde koltuklarınızın süngerleri de düzeltilir ve takviye edilir. Dolayısı ile ilk almış olduğunuz gibi orijinal ve yeni durur. Ayrıca mekanik aksamların bakımları yağlama ve temizleme gibi bakımlar da yapılarak ofis koltuklarınız tertemiz paketlenir ve teslim edilir. Yedek parçaları dilerseniz parça olarak sizlerde alabilir kendiniz ya da teknik birimleriniz değiştirebilir. Yaptığımız tüm tamir işleri ve yedek parça değişimi satışı garanti kapsamındadır.

 

ofis koltuk tamiriofis koltuk yüz değişimiofis koltuk tamiriofis koltuk tamiriofis koltuğu yüz değişimiofis koltuğu yüz değişimiofis koltuğu yüz değişimiofis koltuğu yüz değişimiofis koltuğu yüz değişimiofis koltuğu yüz değişimiofis koltuğu yüz değişimiofis koltuğu yüz değişimiofis koltuğu yüz değişimiofis koltuğu tamiriofis koltuğu tamiriofis koltuğu tamiriofis koltuğu tamiriofis koltuğu tamiriofis koltuğu tamiriofis koltuğu tamiriofis koltuğu tamiriofis koltuğu kaplama ofis koltuğu kaplama ofis koltuğu kaplamaofis koltuğu kaplamaofis koltuğu kaplamaofis koltuğu kaplamaofis koltuğu kaplamaofis koltuğu kaplamabüro koltuğu yüz değişimi büro koltuğu yüz değişimi büro koltuğu yüz değişimibüro koltuğu yüz değişimi ofis koltuğu yüz değişimiofis koltuğu yüz değişimiofis koltuğu yüz değişimi ofis koltuğu yüz değişimiofis koltuğu yüz değişimi ofis koltuğu yüz değişimiofis koltuğu yüz değişimi ofis koltuğu yüz değişimi

Ofis Koltuk Döşeme: Ofis Koltuklarınız mı eskidi, kumaşlar mı deforme oldu? Üzülmeyin. Sema Koltuk  eski koltuklarınızı restore ederek ilk günkü gibi pırıl pırıl ve canlı hale getiriyor. Yüzlerce deri ve kumaş seçeneklerimiz arasından beğenmiş olduğunuz herhangi bir kumaşla istemiş olduğunuz şekillerde koltuklarınız döşenmekte ve ücretsiz servislerimizle evlerinize teslim edilmektedir. Koltuk döşeme sadece kumaş kaplanması değildir. Koltuklarınız A'dan Z'ye geniş kapsamlı bakıma alınır ve varsa iskeletinde oynayan bozulan yerler sağlamlaştırılır. Lastik kolonları değiştirilir. Süngerleri takviye yapılır  kabarıklaştırılır. Bütün bu işlemlerden sonra en son koltuğunuz beğendiğiniz kumaşla döşenir ve kalite kontrolden geçtikten sonra sizlere teslim edilir.

 

Neden Ofis Koltuğumun Kumaşını Değiştirmeliyim ?

Ofis koltuklarınızın üzeri zamanla aşınır, iskeletinde hasar meydana gelebilir, mekanizması bozulabilir veya bunların haricinde koltuğunuzun renginden sıkılmış olabilirsiniz. Yeni bir koltuk takımı almak size pahalı olacağından koltuk döşeme işlemi yaptırabilirsiniz.

Koltuk döşeme işlemleri

Siz ofisinizden sadece bizleri arayarak ekibimiz iş yerinize gelerek ön keşif yapmaktadır. Alanında uzman olan ekibimiz sizlere gerekli bilgileri verdikten sonra Ofis koltuğunuzu iş yerinizden alarak firmamızın tamir atölyesine getireceklerdir.

 

Sizin beğenmiş olduğunuz yeni renk ve kumaş türünüzü koltuğunuzun üzerine işleyeceklerdir. İsterseniz koltuğunuz iskeletinde değişiklikler yapabilir ve bu sayede Ofis Koltuk Yenileme işleminizi de gerçekleştirmiş olursunuz.

ofis koltuğu kaplama ,ofis koltuk kaplama , ofis koltuğu yüz değişimi , ofis koltuğu yüzü değişimi ,ofis koltuk yüz değişimi ,ofis koltuk yüzü değişimi ,ofis koltuğu tamiri , ofis koltuk tamiri , büro koltuğu yüz değişimi ,büro koltuğu yüzü değişimi ,büro koltuğu kaplama ,büro koltuğu tamiri ,dişçi koltuğu tamirir, dişçi koltuğu kaplama , sekreter koltuğu kaplama ,sekreter koltuğu tamiri , müdür koltuğu tamiri ,müdür koltuğu kaplama , personel koltuğu kaplama , ofis koltuğu amortisör  değişimi,ofis koltuğu amortisör tamiri , ofis kanepe yüz değişimi ,ofis koltuk kaplama ,ofis koltuğu kaplama fiyatları ,ofis koltuğu döşeme ,