koltuk kaplamakoltuk kaplamakoltuk kaplamakoltuk kaplamakoltuk kaplama

Koltuk Kaplama, eskimiş koltuklarınızı, modern veya klasik olsun yüksek kalitede koltuk kaplama yapmaktayız.Koltuk kaplaması ,yaptığımız koltukların tamiratınıda yaparak ilk günki gibi mekanlarınızda kullanabilirsiniz.modelini değiştirmeyi veya eskidiğini düşündüğünüz koltuk takımlarınız için bizimle irtibata geçerek bilgi alabilirsiniz

koltuk kaplamakoltuk kaplamakoltuk kaplamakoltuk kaplamakoltuk kaplamakoltuk kaplamakoltuk kaplamakoltuk kaplamakoltuk kaplama

 

KOLTUK KAPLAMAISTANBUL KOLTUK KABLAMA HİZMETLERI SERVISI  SEMA KOLTUK DÖŞEME SORUN

SORULARINIZI ÇEKİNMEYİN  ÇÖZÜM ÜRETELİM  05434354971

ISTANBULUN HER İLÇESINE VE MAHALLESINE UCRETSIZ KEŞIF VE SERVISIMIZ VARDIR  WATSABDAN TEKLIF AL

Evinizde bulunan koltukların klasik görüntüsünden sıkıldıysanız ya da yıllar içerisinde deforme olduğunu düşünüyorsanız, koltuğunuzu tamamen yenilemek yerine daha uygun ve kolay şekilde kaplama işlemi yaptırabilirsiniz. Bu sayede kendinize özgü şekilde kumaş deseni de seçebilirsiniz veya tamamen size ait bir tasarım dahi yapabilirsiniz. Bu noktada renk ve desen seçenekleriniz çok önemli bir hale gelir.

Kumaş rengini seçmede öncelikli belirleyici olan kişinin kendi zevk ve tercihleridir. Bunun dışında kaplama yapılacak mobilyanın malzeme rengi, mekandaki halının rengi, perdenin rengi belirleyici olan unsurlar arasındadır. Birbirleriyle uyum sağlayan renklerden bazıları, mavi ve kahverengi, açık pembe ve açık mordur. Konsept olarak durgun ve dingin bir hava bulunan evlerde açık pastel tonlar, daha eğlenceli, daha dinamik olan evlerde ise daha uç tonlar tercih edilebilir.

Klasik mobilyalarda bordo ve altın sarısı renkler uyum sağlamaktadır. Modern mobilyalarda ise açık renkler, fildişi, beyaz ve düz renkler tercih edilebilir. Özet olarak, kişinin zevk ve tercihleri çerçevesinde halının, perdenin ve mobilyaların rengine uyum sağlayacak şekilde renkler tercih edilebilir.

Giydirme kumaşlarda daha doğal görüntü elde etmek için yumuşak dokulu ve pamuklu kumaşlar tercih edilebilir. Giydirme kumaşların en önemli özelliği çıkarılıp, yıkanabilmesidir. Dolayısıyla kumaş seçerken dikkat edilmesi gereken yıkanabilir olmasıdır. Bu tür kumaşları yıkarken içinde ağartıcı bulunmayan bir deterjan kullanmak gerekir.

Desenli döşemelik kumaşlar daha çok halısı, perdesi, aksesuarları sade olan evlerde kullanılması uygundur. Modern evlerde, rustik evlerde ve yazlıklarda, açık ve sade renklerle birlikte kullanılarak evinize ferah ve hoş bir hava katılabilir.

 

koltuk kaplama ,koltuk kaplama fiyatları ,koltuk kaplama fiyatları vce modelleri ,eski koltuk kaplama modelleri ,kanepe kaplama ,berjer koltuk kaplama,köşe koltuk kaplama, sandalye kaplama ,klasik koltuk kaplama ,koltuk kaplatma , chester koltuk kaplama ,chester koltuk kaplama fiyataları ,chester köşe koltuk kaplama ,puf kaplama ,yatak baş kaplama,tekl ikoltuk kaplama ,