ofis koltuğu yüz değişimi

Ofis Koltuğu Yüz Değişim  05434354971

Fiyatlandırma koltuk adeti, modeli , kullanılacak kumaş yada derinin mt fiyatına göre degişmektedir. En sağlıklı ve en net bilgi koltuklarınızın yerinde veya resim ile görülmesi sonucu verilecektir. Sizlere ön bilgi olması açısından ve kendi ofis koltuklarınız ile kıyaslamanız için bazi model ofis koltuklarının resim ve fiyatlarını paylaşacağız. Buradan da yola çıkarak ofis koltuk tamir ve ofis koltuk yüz değişim ücretleri hakkında ortalama bilgi sahibi olabilirsiniz.

ofis koltuğu yüz değişimi

Ofis koltuk tamiri atölyemizde amortisör yenileme, mekanizma değiştir ve ofis koltuklarında yüz değiştirme işlemleri yapılmaktadır. Bu hizmeti yapılacak işlemin detayı ve adetine göre yerinde veya alınıp atölyede yapılmaktadır. Yerinde yapılacak işlemler ise sınırlıdır. Sadece ofis koltuğu amortisör  ve mekanizma değişim işlemi  yerinde yapılabilmektedir. Bunun disindaki tüm tamirat ve yüz degim işleri için ürünlerin alinip atölye de işlemlerinin yapılması gerekmektedir.

ofis koltuk yüz değişimi

 ofis koltuk yüz değişimi ve büro koltuk yüz değişimi konusunda

15 yıllık deneyimimizden faydalanın.

Ofislerinizde eskiyen koltuklarınızın veya kanepelerinizin,

Döşeme değişimlerini, sünger değişimi,mekanizma değişikliklerini,

tekerlek değişikliklerini ve amortisör değişimlerini bizim

Aracalığımız ile yenileyebilirsiniz.

 Orko ofis  geniş iç hacimli araçlarıyla İstanbul ve Türkiye yollarında

Hizmetlerine devam etmektedir.Orko ofis olarak Konusundaki hizmet verdiğimiz konular: Ofis kanepeleri ile büro kanepeleri,berjer,puf,sandalye,özel üretim koltuk,

Ofis koltukları , büro koltukları, cafe, restorant sandalye ve koltukları,lobi,otel,hastane koltukları,personel,yönetici ve makam koltukları ve plarstation oyun salon koltuk ve kanepeleri ürünlerinizi garantili ,kaliteli,uygun ve ucuz fiyatlara yapmaya talibiz.

ofis koltuğu yüz değişimi

whatsapp.png