KILASIK EL OYMALI BEŞIK İMALATI 

TÜRKİYENİN HER  İL VEYA İLCESİNE  KARGOYLA GÖDERİYORUZ WATSABDAN BİLGİ VE ŞİPARİŞ VEREBİLİRSİNİZ  05434354971 DURSUN  05383008159 OSMAN

İMALATAN ISTEDIGIMIZ RENKDE YAPIYORUZ AHŞABI  FIRINNANMIS GURGEN AGACTAN ÖZGUN TASARIM 

 ELOYMALI ALTIN VARAKLI  GUMUŞ VARAKLI   LAKE BEYAZ ISTEDIGINIZ RENK DE YAPIYORUZ

klasik beşikklasik beşik klasik beşikklasik beşikklasik beşikklasik beşik modelleriklasik beşikklasik beşikklasik beşikklasik beşikklasik beşikklasik beşik modelleriklasik beşikklasik oymalı beşikklasik bveşikoymalı beşikklasik beşikklasik beşikklasik beşikklasik beşikklasik beşikklasik beşikklasik beşik

 

Klasik beşik,Bebeğin için en uygun beşiği seçmek şüphesiz ki kolay değil. Göz önünde bulundurman gereken pek çok faktör var. Uyku yüzeyinden nefes alabilme özelliğine, kullanım kolaylığından sağlık ölçütlerine beşik seçiminde neler önemlidir? Kafandaki tüm sorulara cevap bulabileceğin beşik seçme rehberimizle karşındayız!

Beşik; bebeklik dönemi için mecburi bir ihtiyaç olarak görülmeyebilir ama ilk aylarda beşik kullanman, hem bebeğin hem de senin için daha yüksek hayat kalitesi demek.

Bebeğini yatak odasında, hemen yanı başında uyutmak istiyorsan beşik almanı öneririz. Çünkü ilk zamanlarda miniğinle kuracağın yakın temas, aranızdaki duygusal bağı da güçlendirir. Ayrıca bebeğini odadan odaya taşımanı da kolaylaştırdığından bebek beşiği, her koşulda kullanışlı bir bebek eşyası.

 

Bebeğinle uyumak istiyor; ancak aynı yatakta birlikte yatmanın risklerinden korkuyorsan senin için en iyi seçim, anne yanı beşik.

 • Bu beşiklerin tek tarafı açık olarak ebevyn yatağına bitiştirilir. Yükseklik ayarı yardımıyla ebeveyn yatak yüksekliğine uygun konuma getirilir. Böylece yatağından kalkmadan bebeğine kolayca ulaşabilirsin.

 • Bebeğinin sesinle sakinleşmeye mi ihtiyacı var ya da emzirmen mi gerekiyor, bunları yatağından kalkmadan yapabilmen işte bu yatak yanı beşik ile mümkün.

 • Daha sonraki zamanlarda dilersen ebeveyn yatağından ayırarak da kullanabilirsin. Açık olan tarafını kapatabilirsin. Aman uyurken kayıp düşmesin Çoğunda kenarlar, bebeğini rahatça görebilmen için file özelliklidir.

 • Bilmelisin ki anne yanı beşiği olmadan bebeğinin ebeveyn yatağında yatması, Amerikan Pediatri Akademisi’ne göre kesinlikle güvenli bir opsiyon değil. Hatta birlikte uyumak bebek ölümü ihtimalini artırır. Neyse ki anne-bebek sektöründe son yıllardaki en yenilikçi ürünlerden biri olan anne yanı beşiği, bu ihtimali kaldırmak için hayatlarımıza girdi.

  Bu dönemde bu bilgilere ihtiyacın olacak

  • Bu bebek beşikleri, anne yanı beşiklerine göre biraz daha büyüktür.
  • Odanın büyüklüğüne göre yatağının çok yakınına da biraz uzağına da koyman mümkün; ancak herhalükarda bebeğine ulaşmak için yatağından kalkman gerek.
  • Çoğunlukla odadan odaya kolaylıkla taşınabilmeleri için tekerlekleri bulunur.

 

 

 

 

 

klasikbeşikmodelleri.          

klasikbeşik.

klasikbeşikfiyatları.

oymalıbeşik.

oymalıbeşikmodelleri.