ofis koltuk yüz değişimiofis koltuk kaplama

Sema Koltuk Döşeme, eskiyen ve deforme olmuş ofis koltuklarınızı size yeniden kazandırıyor. Ofis koltuğu tamiri hizmetimizden yararlanan yüzlerce müşterimiz gibi yeni ofis koltuklarına ücret ödemek yerine ofis koltuğu tamiri ile yenileyin. Özellikle firmalarda ofis koltukları hızla deforme olmaktadır. Ofis koltuğu tamiri yaptırarak ofis koltuklarınızı yeniden kullanılabilir hale getirin.

ofis koltuğu yüz değişimi

Ofis Koltuk Döşeme

Ofis koltuklarınız artık gözünüzdeki eski görüntüsünü yitirdi mi ? Ofisinizde yenilik mi arıyorsunuz ? Yapmanız gereken tek şey Ofis Koltuk Döşeme hizmetimizden faydalanmanız. İstanbul koltuk tamir müşterilerine ofis koltuk döşeme, ofis, koltuk tamiri, ofis koltuk kaplama, ofis koltuk yüz değişimi,  ofis koltuk yenileme, ofis koltuk tamir servisi, ofis koltuk yedek parça, ofis koltuk mekanizma değişimi konuları hakkında deneyimli kadrosuyla sizlere çözümler sunmaktadır.

ofis koltuğu yüz değişimi

 ofis koltuk tamiriofis koltuk tamiriofis koltuk tamiriofis koltuğu yüz değişimi

 

Ofis Koltuk Döşeme: Ofis Koltuklarınız mı eskidi, kumaşlar mı deforme oldu? Üzülmeyin. Sema Koltuk  eski koltuklarınızı restore ederek ilk günkü gibi pırıl pırıl ve canlı hale getiriyor. Yüzlerce deri ve kumaş seçeneklerimiz arasından beğenmiş olduğunuz herhangi bir kumaşla istemiş olduğunuz şekillerde koltuklarınız döşenmekte ve ücretsiz servislerimizle evlerinize teslim edilmektedir. Koltuk döşeme sadece kumaş kaplanması değildir. Koltuklarınız A'dan Z'ye geniş kapsamlı bakıma alınır ve varsa iskeletinde oynayan bozulan yerler sağlamlaştırılır. Lastik kolonları değiştirilir. Süngerleri takviye yapılır  kabarıklaştırılır. Bütün bu işlemlerden sonra en son koltuğunuz beğendiğiniz kumaşla döşenir ve kalite kontrolden geçtikten sonra sizlere teslim edilir.

 

Neden Ofis Koltuğumun Kumaşını Değiştirmeliyim ?

Ofis koltuklarınızın üzeri zamanla aşınır, iskeletinde hasar meydana gelebilir, mekanizması bozulabilir veya bunların haricinde koltuğunuzun renginden sıkılmış olabilirsiniz. Yeni bir koltuk takımı almak size pahalı olacağından koltuk döşeme işlemi yaptırabilirsiniz.

Koltuk döşeme işlemleri

Siz ofisinizden sadece bizleri arayarak ekibimiz iş yerinize gelerek ön keşif yapmaktadır. Alanında uzman olan ekibimiz sizlere gerekli bilgileri verdikten sonra Ofis koltuğunuzu iş yerinizden alarak firmamızın tamir atölyesine getireceklerdir.

 

Sizin beğenmiş olduğunuz yeni renk ve kumaş türünüzü koltuğunuzun üzerine işleyeceklerdir. İsterseniz koltuğunuz iskeletinde değişiklikler yapabilir ve bu sayede Ofis Koltuk Yenileme işleminizi de gerçekleştirmiş olursunuz.