Koltuk Döşeme

koltuk döşeme profesyonellik isteyen yapıcı düşünce ve iş bitiminde ilk halini aratmayacak kalitede güzellik ile kumaşı koltuk ile bütünleştirme sanatıdır. 

Sema Koltuk Döşeme Atölyelerinde eskiyen yıpranan lekeli koltuklarınız yenilenerek harika bir görünüme kavuşuyor.

koltuk yenileme neden bu kadar değerlidir 60 yıldır? koltuklar bilindiği üzere evin vazgeçilmez mobilyalarıdır. bulundukları ortamda evin mimari dekorasyonuna uyum sağlayan oturup yatıldığı zaman insana rahatlık hissi veren, sağlık açısından yatan kişiye enerjisini tazelen objeler olduğu için eskidiğinde atmaya kıyılamaz

Bu nedenle %80 koltuk kullanıcısı koltuklarını sevdiği için yeniden koltuk tamiri yaptırarak koltuk döşeme atölyelerine başvururlar. yüz değişimlerinin çoğunlukla kirlenmiş lekeli yıpranmış kumaşlardan oluştuğu koltuk takımları modern kumaş seçenekleri ile yeniden döşenip evlerin yine en kıymetli mobilyası olmaya devam ederler.

koltuk döşeme

Sema koltuk döşeme 35 yıllık eğitim ve profesyonel çalışmalar neticesinde istanbulda koltuk döşeme işinde iddaalı bir şekilde anadolu yakası koltuk döşeme merkezi olarak çalışmaktadır. müşterilerinin talebine karşılık hem istedikleri düzeyde hemde bütçe olarak uygun koltuk döşeme yaparak sürekli talepleri karşılamaktadır.

ataşehirde koltuk döşeme aramalarında sema koltuk döşeme ye ulaşan müşterileri 

  • 0538 300 81 59 arayarak Whatsapp dan dilerlerse koltuklarının Fotoğraflarını çekip
    gönderebilirler. ustalarımızdan alacakları detaylı öneriler ile ucuz koltuk döşeme isteyen müşterilere uygun kumaş fiyatları sunmaktadır.

 

 

koltuk döşeme

 

koltuk döşeme koltuk döşeme koltuk döşeme koltuk döşeme koltuk döşeme koltuk döşeme koltuk döşeme koltuk döşeme koltuk döşeme koltuk döşeme koltuk döşeme koltuk döşeme koltuk döşeme koltuk döşeme koltuk döşeme koltuk döşeme koltuk döşeme koltuk döşeme koltuk döşeme koltuk döşeme koltuk döşeme koltuk döşeme koltuk döşeme koltuk döşeme koltuk döşeme